Na finiszu rozgrywek !

Sytuacja po 23 kolejkach:

Po pięciu wygranych meczach z rzędu (w sumie w całej rundzie wiosennej 7 wygranych, 1 remis, 2 porażki) Arkadia ma już na swoim koncie 35 punktów i  awansowała na 6 miejsce w tabeli brzeskiej A klasy, co jest sporą niespodzianką, szczególnie jeśli wzięty pod uwagę zostanie fakt, że po pierwszej części sezonu  zajmowała odległą 11 lokatę z 13 oczkami na koncie.

Co za nami?

Po dobrym początku (2 wygranych i remisie), przyszedł zimny prysznic i wysokie porażki ze Startem i Victorią Porąbką Uszewska. Kilka mocniejszych słów w szatni i na szczęście wszystko wróciło na prawidłowe tory. Wygrane kolejno z Pogórzem Gwoździec (3:0), Victorią Bielcza (4:0), Iskrą Łęki (5:0), Błękitnymi Przyborów (5:1) i Koroną Niedzieliska (4:0) dały spory awans i zapewniły spokojny koniec sezonu.

Co przed nami?

Do rozegrania pozostały 3 kolejki z bardzo wymagającymi i trudnymi rywalami. O dobre wyniki będzie tym ciężej, że wszystkie te spotkania rozegrane zostaną w przeciągu 2 tygodni i w dodatku na wyjeździe. Już jutro o 15.00 nasz zespół uda się do Mokrzysk by podjąć tamtejszego Strażaka, obecnego vicelidera rozgrywek, który ciągle walczy o awans do ligi okręgowej. Dwa dni później (sobota 28.05, godz.18.00) kolejny arcytrudny mecz w Maszkienicach, z trzecią obecnie siłą w Seria A. Na koniec sezonu 2015/2016 wyjazd do Czchowa na spotkanie z Tymonem Tymowa.

Podchodzimy do tych wydarzeń bardzo zmotywowani i liczymy na jak najlepszy rezultat na koniec sezonu (oczywiście bez najmniejszego podpalania, gdyż cele z przed sezonu, czyli utrzymanie, ogrywanie młodych zawodników i zgranie zespołu są na jak najlepszej drodze do realizacji). Co ugramy to nasze.

Dwa słowa od Ojca prowadzącego :D

Cała ta ostatnia seria jak i pozycja w tabeli ma miejsce pierwszy raz od 10 lat. Postawa naszej drużyny jest sporym zaskoczeniem w środowisku piłkarskim brzeskiej A klasy. Jest jednak osoba, którą takie wyniki nie dziwią - to nasz Trener. Jego poświęcenie dla klubu, zaangażowanie w treningi i relacje z zawodnikami wreszcie zaczynają procentować. Nasza drużyna jest bardzo młoda, złożona z miejscowych zawodników i mamy nadzieje, że nieraz jeszcze usłyszymy o jej dobrych wynikach, a powoli zdobywane doświadczenie zaprocentuje już w niedalekiej przyszłości.

Skończę może na tym, że przeproszę za brak relacji tekstowych z tych wszystkich meczów. Niestety nie zawsze mam czas na opisy tekstowe. Równocześnie informuję, że składy i wszelkie wydarzenia ze spotkań staram się uzupełniać na bieżąco a wszelkie statystyki na stronie są aktualne. Bardzo pomocne jest nowe futbolowo, gdzie inni administratorzy mogą wspomagać się wzajemnie.

Podsumowanie trzech ostatnich spotkań, całości sezonu i coś o planach klubu po zakończeniu rozgrywek.