Po 3 punkty!
Terminarz sprawił, że już w drugiej kolejce będziemy podejmować drużynę Pogórza Gwoździec. Mecz teoretycznie tak samo ważny jak pozostałe ale... można by napisać, że to takie lokalne "mini derby". Naszych zawodników nikt specjalnie nie musi motywować, bo wyczekiwanie tego spotkania było widoczne w szatni, zaraz po zwycięstwie w pierwszej kolejce z Ivą.
Pogórze także wygrało pierwsze spotkanie, w którym na własnym stadionie pokonało zespół Tymona Tymowa. Wysokie zwycięstwo usadowiło naszych najbliższych rywali na pierwszym miejscu w tabeli.
W ostatnim sezonie mecze pomiędzy Arkadią a Pogórzem były bardzo ciekawymi widowiskami. Najpierw polegliśmy w Gwoźdzcu 0:1, by w rewanżu na wiosnę zwyciężyć 3:0. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie.
Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Olszynach w sobotę na godzinę 14.30!